Перевірені часом засоби від тарганів

Пропонуємо перевірені часом Засоби від тарганів. Зліва на цій сторінці розташовані посилання на інші товари інтернет-магазину.
Для ознайомлення з кожним із запропонованих засобів треба перейти  за нижченаведеними посиланнями на відповідну сторінку сайту, де наводяться докладні описи засобів, їх ціни і спосіб замовлення.
 
 
Гелі в тубах Описи, інструкції із застосування, оформлення замовлення 
 
Пастки Описи, інструкції із застосування, оформлення замовлення 
 
Аерозолі Описи, інструкції із застосування, оформлення замовлення 
 
Порошки і олівці Описи, інструкції із застосування, оформлення замовлення 
 
Нижче наведені короткі описи кожної групи.

Гелі розфасовані в пластикові туби і шприци. Туби і шприци мають вузький наконечник, тому засіб можна наносити навіть у вузькі щілини. Гель зберігає свою активність кілька місяців, що дозволяє очищати приміщення від шкідників без проведення повторних обробок. До складу гелів включені приманки, які залучають тарганів, спонукаючи їх з'їсти отруєну речовину. Коли одна особина з'їдає діючу речовину, запускається ланцюгова реакція. В середньому від моменту контакту з речовиною до загибелі таргана проходить від 30 до 60 хвилин. За цей час тарган встигає дійти до гнізда і заразити своїх родичів. Середній термін зникнення колонії - від двох до чотирьох тижнів. Для людей і тварин гелі практично безпечні, при нанесенні цього препарату не потрібно евакуювати їх з дому. Крім того, гелі не мають різкого запаху, властивого більшості інсектицидів.

Пастки - пластикові контейнери, доповнені клейовим елементом. Завдяки цьому елементу, контейнер можна прикріпити на горизонтальні або вертикальні поверхні. У стандартну упаковку входить 6 пасток, цієї кількості вистачить для установки в двох невеликих або однієї просторій кімнаті. Всередину пастки поміщена приманка, яка містить інсектициди. Ці речовини не відразу вбиває таргана, а дозволяють зараженої особи повернутися в місця проживання і заразити родичів. Пастки  безпечні для тварин і людей. Пастки ефективно працюють при невеликій кількості тарганів в будинку, їх можна використовувати як профілактичний засіб, щоб не допустити повторного зараження. Пастки не можна використовувати одночасно з аерозолями від тарганів, тому що їх запах відлякує тарганів від пасток.

Аерозолі дуже зручні та ефективні. При попаданні на таргана інсектицид діє практично миттєво. За допомогою аерозолів можна обробляти м'які меблі, плями, як правило, на оббивці не залишаються. До недоліків цієї форми інсектициду слід віднести невеликий термін дії. Таргани, яким вдалося сховатися й уникнути прямого попадання на них інсектициду, залишаються жити, не постраждають і кладки їх яєць. Крім того, на час використання аерозольного препарату потрібно буде видалити з приміщення людей і тварин, повернутися можна буде тільки після ретельного провітрювання і прибирання.

Порошки і олівці - сильні засоби від тарганів. На період боротьби з тарганами мешканцям  не обов'язково залишати квартиру. Для виготовлення порошків і олівців не використовуються будь-які дорогі хімікати, тому ціна їх значно нижче цін на гелі, пастки, аерозолі. Не рекомендується застосовувати ці засоби в приміщеннях, де живуть люди, які страждають на астму або схильні до алергій. В іншому порошки і олівці цілком задовольняють вимогам, що пред'являються до побутових інсектицидів: не токсичні, прості в застосуванні (порошок насипають в місцях проживання потенційних жертв). Повне знищення паразитів настане після двох-трьох тижнів.

 
Замовити засоби або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення на сторінці опису засобу або на цій сторінці внизу.
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти .

Бланк замовленя