Засоби від молі                               Російська мова

Пропонуємо  найбільш дієві, перевірені часом Засоби від молі. Зліва на цій сторінці розташовані посилання на інші товари інтернет-магазину.
Замовити засоби або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можете розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти. 

 

1. Липка стрічка від харчової молі FEROKAP

Липучка від молі з ферромоновой приманкою є одним з найбільш ефективних засобів боротьби з молью в побутових умовах. Липучка як пилосос збирає моль з усіх банок, ящиків та шаф, при цьому не потрібно розташовувати липучку в шафах, де зберігаються продукти. Липучку можна розташовувати в будь-якому зручному місці приміщення - моль відчуває приманку за десятки метрів. Спеціальна технологія приготування клею і приманки дозволяють виробу служити довгий час. Продукт має дуже велику ефективність і практично не має конкурентів. Знищує як харчову так і платяну моль.
Виробник: Чехія
Ціна 10 грн

 

2. Аерозоль "Армоль"

 

Опис :

• Гарантія 100% -ного захисту від молі шуб, пальто і всього гардероба протягом півроку.
• Знищує моль, личинки молі і кожєєдов.
• Склад апробований на хутряних виробах (норка, каракуль та ін.) і рекомендований для всіх видів вовни, хутра, верхнього одягу, килимів і тканин.
• Завдяки аерозольному розпорошенню засіб рівномірно наноситься і проникає навіть в складки одягу, не залишає слідів.
• Має аромат лаванди
 
 
Спосіб застосування:
Перед використанням поверхню обробки необхідно очистити.
Балон струснути протягом 2 секунд. Обробляти поверхню з відстані  30 см до легкого зволоження приблизно 25 секунд на 1 кв. м. Балон тримати вертикально. У приміщенні площею 10-15 кв. м обробляти не більше 5-6 кв. м поверхні.
Розпорошувати при температурі не нижче +10 град. С.
Для профілактики і боротьби з «гніздами» молі необхідно обробляти аерозолем зворотний бік шаф, простінки, антресолі та інші затишні елементи інтер'єру.
Запобіжні заходи:
Оберігати від прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 град. С.
Не розпиляти поблизу відкритого вогню і нагрівальних приладів.
Розпорошувати в відсутності людей, тварин, птахів і риб при відкритих вікнах або на повітрі не більше одного балона в день.
Після розпилення провітрювати приміщення не менше 30 хвилин.
Уникати попадання на синтетичні матеріали і на поверхні, покриті лаком.
Зберігати окремо від харчових продуктів.
Після закінчення роботи вимити руки та обличчя з милом.
Виробник: Шотландія
Об'єм: 140 мл
Витрата: 1баллон на 14-19 кв. м
Термін придатності: 3 роки
Ціна: 45 грн

 

3. Таблетки "Лаванда"

Склад: : Інертний наповнювач, ароматична композиція на основі натурального масла лаванди.

Застосування:
Відкрити упаковку, розмістити таблетки в шафі і інших місцях зберігання одягу та білизни. Рекомендована кількість: 4-5 таблеток на метр кубічний. Для оптимального результату рекомендується змінити таблетки на нові через 2-3 місяці.
Гарантійний термін зберігання в герметичній упаковці: 3 роки.
Кількість: 10 таблеток.
Виробник: Україна
Ціна: 10 грн

Бланк замовленя