Засоби позбавлення від клопів

 
 
Для знищення клопів в приміщенні треба зробити наступне:
 
1. Розчином порошку "Чистий Дім" помити підлогу в приміщенні. Опис порошку наводиться нижче. Упаковку порошку 50 г розчинити в 5 л води. Підлогу треба обробляти так, щоб розчин потрапив в усі щілини підлоги. Витрата: 5 л на 10 кв. м. Ціна однієї упаковки порошку 14 грн
 
2. Все що вище підлоги обробити розчином "КлопСтоп". Опис "КлопСтоп" наводиться нижче. Одну ампулу "КлопСтоп" (2 мл) розчинити в 1 л води Розчином обробити стіни на висоту 1 м від підлоги, кожен кут, плінтуса, щілини, внутрішні і зовнішні поверхні шаф, диванів, крісел, ліжок та інших меблів, тильні частини килимів, стики шпалер , тріщини стін, розетки, подушки, матраци. 1л розчину розрахований на обробку 10 кв. м поверхні. Обробку проводити в добре провітрюваному приміщенні. Рекомендується наносити препарат за допомогою ручного обприскувача або кисті. Ціна ампули 19 грн.
 
3. Щоб знищити клопів всередині крісел, спальних і диваних (з наповнювачами або пружинами) матраців і подушок, роблять розчин препарату "Пуля". Опис "Пулі" наводиться нижче. Одну ампулу "Пулі" (1 мл) розчинити в 300 мл води і за допомогою медичного шприца вприснути розчин всередину матраців і подушок. Для обробки одного спального місця достатньо двох ампул "Пулі". Ціна ампули 10 грн.
 
4. Якщо є загроза переповзання клопів з сусідніх приміщень, треба створити захисний бар'єр олівцем "Машенька". Опис "Машеньки" наводиться нижче. Цим олівцем наносять лінії по периметру вікон, дверей, вентиляційних отворів в оброблюваному приміщенні, а також на всіх трубах, що входять в приміщення. Сліди олівця зберігають силу не більше 7 днів, тому обробку олівцем треба робити щотижня. Ціна олівця "Машенька" 10 грн.
 
3. При хімічній обробці яйця клопів не гинуть і максимум через 4 дні після обробки з яєць вилупляться нові клопи. Тому через 7 днів треба повторити обробку розчинами "Чистий Дім" і "КлопСтоп", щоб знищити вилупляних клопів.
 

Телефони для замовлення препаратів: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або оформіть замовлення, натиснувши на це посилання Замовити.

 
Замовлення поставляється з докладною інструкцією по обробці приміщення.
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами.
 
По Києву замовлення більше 300 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 300 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні післяплатою Новою Поштою, ІН ТАЙМ або Укрпоштою працює без вихідних.

 

1. Порошок "Чистый дом"

Склад: До складу препарату входять інсектициди циперметрин, тетраметрін, піперонілбутоксід. 

Спосіб застосування:
 
Розкрити упаковку, нанести дуст тонким шаром на місця проживання, скупчення або пересування клопів.
 
Для знищення клопів обробляти задню поверхню килимів, меблів, картин, диванів, крісел, ліжок, щілини в плінтусах, стики кахельних плит, вентиляційні віддушини, водопровідні та опалювальні труби, під раковиною і інші можливі місця проживання клопів.
Застосовувати «Чистий дім» можна не тільки в порошкоподібному стані, але і у вигляді розчину (дустовий порошок розмішується з водою в співвідношенні 10 грам на літр води).
 
Запобіжні заходи:
Обробку приміщень проводять в рукавичках при відкритих вікнах у відсутності людей і домашніх тварин. Після закінчення обробки вимити руки і обличчя водою з милом. Прибирання проводити через 24 години після обробки мильно-содовим розчином в гумових рукавичках.
 
ВитратаОдна упаковка (50 гр) розрахована на 10 кв.м.
Виробник: Росія
Вага 50 г
Ціна: 14 грн

 

2. "КлопСтоп"

Склад: Альфа-циперметрин 50 г / л, Імідаклоприд 50 г / л.
 
Препаративна форма: емульгіруємий коцентрат в ампулі, об'єм 2 мл.
 
Опис:
 
Контактно-кишковий інсектицид системної дії для знищення постільних клопів в побутових умовах. Захисний період до 30 днів. Дія препарату спостерігається відразу після обробки. Ефективний проти інших комах.
 
Спосіб застосування:
 
Розчинити в 1 літрі води вміст ампули, ретельно перемішати. Обробку проводити в добре провітрюваному приміщенні. Рекомендується наносити препарат за допомогою ручного обприскувача або кисті. Обробити дерев'яні меблі (тильну частину і низ), плінтуса і під ними, тильні частини килимів, стики шпалер, тріщини стін, розетки.
 
Запобіжні заходи:
 
Під час роботи з препаратом використовувати засоби індивідуального захисту, не їсти, не пити, не курити. Слід уникати вдихання аерозолю, попадання на шкіру і очі. Після роботи вимити з милом руки і обличчя. Зберігати в закритій заводській упаковці в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів і медикаментів.
 
Перша допомога:
 
При потраплянні препарату на шкіру або в очі промити їх чистою водою. При потраплянні  в шлунок - очистити шлунок, вжити активоване вугілля, звернутися до лікаря.
 
Термін придатності: 4 роки.
Виробник: Білорусь
Об'єм ампули 2 мл
Витрата: розчин однієї ампули (1 л) на 10 кв.м
Ціна: 19 грн

 

3. "Пуля"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пуля Регент 200 к.е.- надійний і перевірений інсектицид від клопів з особливим, відмінним від хімічних сполук інших груп, механізмом дії. Регент Пуля має такий хімічний склад, який перешкоджає виробленню імунітету у клопів на препарат.
Спосіб застосування:
Розчинити вміст однієї ампули в 0,3 л. води, добре перемішати. і за допомогою медичного шприца вприснути розчин всередину матраців і подушок. Для обробки одного спального місця достатньо двох ампул "Пулі"
 
Виробник: Франція
Об'єм емульсії в ампулі: 1 мл
Ціна однієї ампули: 10 грн

 

4. Олівець "Машенька"

Склад: зетаціперметрін - 0,1%, дельтаметрин - 0,05%, гіпс, крейда.

Опис: Має гострий інсектицидною дією.
Спосіб застосування:
Звільнити частину олівця з упаковки і, тримаючи за поліетилен, нанести кілька смуг шириною 2-4 см на поверхні, які можуть бути місцями пересування клопів.
Норма витрати одного олівця - 20-30м² оброблюваної поверхні.
 
Термін придатності: 3 роки
Виробник: Росія
Ціна: 10 грн