Засіб знищення клопів "Палач"

Склад : фентіон - 27,5%, антиоксидант, стабілізатор, ароматизатор, поверхнево-активна речовина (ПАР), розчинник.
Опис :
Концентрат емульсії у вигляді прозорої рідини від безбарвного до світло-коричневого кольору. Знищує синантропних членистоногих (постільних клопів, тарганів, щурячих бліх, рудих домових мурашок, імаго і личинок мух, імаго і личинок комарів, цвіркунів, чешуйниц, павуків). Упакований в білі пластмасові непрозорі флакони із захисною голограмою. 
Спосіб застосування :
Всі роботи із засобом проводити з використанням засобів індивідуального захисту (халат, берет або косинка, гумові рукавички, маска). Обробку приміщень проводять за відсутності людей, домашніх тварин, птахів, риб при відкритих вікнах (кватирках). Продукти харчування й посуд перед обробкою слід видалити або ретельно вкрити. Для приготування робочої емульсії не використовувати харчовий посуд.
Засіб застосовують у вигляді робочої емульсії, для чого 25 мл засоба треба розвести на 1 літр водопровідної води. Робочі водні емульсії засобу готують безпосередньо перед застосуванням. Готову робочу емульсію слід використовувати протягом 8 годин і перед застосуванням ретельно збовтувати.
Свіжоприготовлену емульсію нанести за допомогою будь-якої розпилювальної апаратури (автомакс, гідропульт, квазар, пульверизатор) на місця можливого проживання і пересування клопів: ліжка, дивани, тумбочки, особливо технологічні стики деталей меблів і елементів декору, шви і складки оббивки, щілини уздовж плінтусів, бордюрів , паркету, місця відходження шпалер, навколо дверних і віконних прорізів, в місцях кріплення наличників і підвіконь, периметр вентиляційних решіток, зворотний бік килимів, картин. 
Постільні приналежності не обробляти! Клопи і їхні яйця гинуть при температурі більше 52 градусів, тому постільні приналежності треба прати і  температура прання повина бути не нижче 70 градусів.
Після обробки закрити двері і вікна в приміщенні на час не менш як 5-8 годин (чим довше тим краще).
Через 5 - 8 годин після обробки приміщення слід провітрити не менше 1 години наскрізним потоком повітря, вимити столи і дверні ручки мильно-содовим розчином. 
При хімічній обробці яйця клопів не гинуть і максимум через 4 дні після обробки з яєць вилупляться нові клопи. Тому через 5 - 7 днів обробку треба повторити.
Якщо є загроза переповзання клопів з сусідніх приміщень, треба створити захисний бар'єр олівцем "Машенька". Опис "Машенька" см. за  посиланням . Цим олівцем наносять лінії по периметру вікон, дверей, вентиляційних отворів в оброблюваному приміщенні, а також на всіх трубах, що входять в приміщення. Сліди олівця зберігають силу не більше 7 днів, тому обробку олівцем треба робити щотижня. Ціна олівця "Машенька" 10 грн.
Запобіжні заходи :
Під час роботи із засобом забороняється пити, курити, приймати їжу. Після закінчення роботи необхідно вимити руки, обличчя з милом, прополоскати водою рот і носоглотку.
При попаданні засобу на шкіру - видалити засіб ватним тампоном, не втирати. Потім вимити забруднену ділянку водою з милом. При попаданні в очі - рясно промити їх під струменем води протягом декількох хвилин.
 
Термін придатності : 4 роки в нерозпечатаній упаковці виробника
Виробник : Росія, ТОВ "Аліна Нова Проф"
Об'єм одного флакону концентрату : 6 мл 
Витрата на одну обробку: односпального ліжка або дивана - 12 мл
Ціна одного флакона концентрату: 6 мл - 77 грн
 
Замовити засоби або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
Разом із замовленими засобами ми поставляємо докладну інструкцію їх застосування.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні післяплатою Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.

 

Інші засоби від клопів см. за посиланням Інші засоби

Бланк замовлення