Засіб знищення клопів "Палач"

Успішна боротьба з клопами вимагає ретельної обробки всього приміщення. Для зменшення вартості і для підвищення ефективності обробки рекомендуємо застосовувати препарат "Палач" (ціна 70 грн) в комплекті з іншими препаратами: Порошок "Чистий Дім" (ціна 25 грн, опис тут) - для обробки підлоги; Регент "Пуля" (ціна 10 грн, опис тут) - для обробки матраців і подушок; олівець "Машенька", (ціна 10 грн, опис тут) - для обробки по периметру дверних і віконних прорізів, вентиляційних решіток, водопровідних труб і труб опалення на вході в інші приміщення, "Палач" - для обробки всього іншого - ліжка, диванів, тумбочок, особливо технологічні стики деталей меблів і елементів декору, шви і складки оббивки, щілини уздовж плінтусів, бордюрів, паркету, місця відходження шпалер, в місцях кріплення наличників і підвіконь, зворотний бік килимів, картин.
 Опис препарата "Палач"
Склад : фентіон - 27,5%, антиоксидант, стабілізатор, ароматизатор, поверхнево-активна речовина (ПАР), розчинник.
Опис :
Концентрат емульсії у вигляді прозорої рідини від безбарвного до світло-коричневого кольору. Знищує синантропних членистоногих (постільних клопів, тарганів, щурячих бліх, рудих домових мурашок, імаго і личинок мух, імаго і личинок комарів, цвіркунів, чешуйниц, павуків). Упакований в білі пластмасові непрозорі флакони із захисною голограмою. 
Термін придатності : 4 роки в нерозпечатаній упаковці виробника
Виробник : Росія, ТОВ "Аліна Нова Проф"
Об'єм одного флакону концентрату : 6 мл 
Ціна одного флакона концентрату: 6 мл - 70 грн
Інструкція по обробці приміщення
1. Викинути все непотрібні речі. Звільнити підлогу.
2. У приміщенні робиться вологе прибирання. Підлога миється розчином порошку "Чистий Дім" (50 г порошку на 5 л води). так, щоб розчин потрапив в усі щілини. М'які меблі чиститься пилососом.
3. Випрати при високій температурі постільну білизну, скатертини, накидки, покривала. При температурі більше 52 гр. Цельсія клопи і їх яйця гинуть через 10-15 хв.
4. Всі меблі відсуваються від стін.
5. Всі люди і тварини видаляються з приміщення. Акваріуми накриваються кришкою. Продукти закриваються і ховаються в шафи або холодильник.
6. Людина, яка буде проводити обробку, надягає захисний халат, рукавички, маску, окуляри. Обробку приміщень проводять за відсутності людей, домашніх тварин, птахів, риб, при відкритих вікнах (кватирках). Продукти харчування й посуд перед обробкою слід видалити або ретельно вкрити.
7. Обробляють приміщення препаратом "Палач". Засіб застосовують у вигляді робочої емульсії, для чого 18,2 мл концентрату треба розвести на 1 літр водопровідної води. Робочі водні емульсії засобу готують безпосередньо перед застосуванням. Готову робочу емульсію слід використовувати протягом 8 годин і перед застосуванням ретельно збовтувати. Для приготування робочої емульсії не використовувати харчовий посуд.
Свіжоприготовлену емульсію нанести за допомогою будь-якої розпилювальної апаратури (автомакс, гідропульт, квазар, пульверизатор) на місця можливого проживання і пересування клопів: ліжка, дивани, тумбочки, особливо технологічні стики деталей меблів і елементів декору, шви і складки оббивки, щілини уздовж плінтусів, бордюрів , паркету, місця відходження шпалер, в місцях кріплення наличників і підвіконь, зворотний бік килимів, картин.
8. Щоб знищити клопів всередині матраців і подушок, роблять розчин препарату "Пуля". Одну ампулу "Пулі" (1 мл) розчинити в 300 мл води і за допомогою медичного шприца впорснути розчин всередину матраців і подушок. Для обробки одного спального місця достатньо двох ампул "Пулі".
Постільні приналежності не обробляти! Клопи і їхні яйця гинуть при температурі більше 52 градусів, тому постільне приладдя необхідно прати і температура прання повинна бути не нижче 70 градусів.
9. Після обробки закрити двері і вікна в приміщенні  не менш як на 5-8 годин (чим довше тим краще).
Через 5 - 8 годин після обробки приміщення слід провітрити не менше 1 години наскрізним потоком повітря, вимити столи і дверні ручки мильно-содовим розчином.
10. При хімічній обробці яйця клопів не гинуть і максимум через 4 дні після обробки з яєць вилупляться нові клопи. Тому через 5 - 7 днів обробку треба повторити.
11. Якщо є загроза переповзання клопів з сусідніх приміщень, треба створити захисний бар'єр олівцем "Машенька". Цим олівцем наносять лінії по периметру дверних і віконних прорізів, вентиляційних решіток, водопровідних труб і труб опалення на вході в інші приміщення. Сліди олівця зберігають силу не більше 7 днів, тому обробку олівцем треба робити щотижня.
 
Запобіжні заходи :
Під час роботи із засобом забороняється пити, курити, приймати їжу. Після закінчення роботи необхідно вимити руки, обличчя з милом, прополоскати водою рот і носоглотку.
При попаданні засобу на шкіру - видалити засіб ватним тампоном, не втирати. Потім вимити забруднену ділянку водою з милом. При попаданні в очі - рясно промити їх під струменем води протягом декількох хвилин.
 
Замовити засоби або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
Разом із замовленими засобами ми поставляємо докладну інструкцію їх застосування.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні післяплатою Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.

 

Інші засоби від клопів см. за посиланням Інші засоби

Бланк замовлення