Засіб знищення клопів "КлопСтоп"

 
Склад : Альфа-циперметрин 50 г / л, Імідаклоприд 50 г / л.
Опис : Емульгіруємий коцентрат в ампулі. Контактно-кишковий інсектицид системної дії для знищення постільних клопів в побутових умовах. Захисний період до 30 днів. Дія препарату спостерігається відразу після обробки. Ефективний проти інших комах.
Спосіб застосування :
Всі роботи проводити з використанням засобів індивідуального захисту (халат, берет або косинка, гумові рукавички, окуляри, маска). Обробку приміщень проводять за відсутності людей, домашніх тварин, птахів, риб при відкритих вікнах (кватирках). Продукти та посуд перед обробкою слід видалити або ретельно вкрити. Для приготування робочої емульсії не використовувати харчовий посуд.
Розчинити в 1 літрі води вміст ампули, ретельно перемішати. Свіжоприготовлену емульсію нанести за допомогою ручного обприскувача або кисті на місця можливого проживання і пересування клопів: ліжка, дивани, тумбочки, особливо технологічні стики деталей меблів і елементів декору, шви і складки оббивки, щілини уздовж плінтусів, бордюрів, паркету, місця відходження шпалер, навколо дверних і віконних прорізів, у місцях кріплення наличників і підвіконь, периметр вентиляційних решіток, зворотний бік килимів, картин. Постільні приналежності не обробляти! Клопи і їхні яйця гинуть при температурі більше 52 градусів, тому постільні приналежності треба прати і  температура прання повина бути не нижче 70 градусів.
Через 5 - 8 годин після обробки приміщення слід провітрити не менше 1 години наскрізним потоком повітря. 
 
При хімічній обробці яйця клопів не гинуть і максимум через 4 дні після обробки з яєць вилупляться нові клопи. Тому через 5 - 7 днів обробку треба повторити.
 
Якщо є загроза переповзання клопів з сусідніх приміщень, треба створити захисний бар'єр олівцем "Машенька". Опис "Машенька" см. за  посиланням  . Цим олівцем наносять лінії по периметру вікон, дверей, вентиляційних отворів в оброблюваному приміщенні, а також на всіх трубах, що входять в приміщення. Сліди олівця зберігають силу не більше 7 днів, тому обробку олівцем треба робити щотижня. Ціна олівця "Машенька" 10 грн.
 
Запобіжні заходи :
 
Під час роботи з препаратом використовувати засоби індивідуального захисту, не їсти, не пити, не курити. Слід уникати вдихання аерозолю, попадання на шкіру і очі. Після роботи вимити з милом руки і обличчя. Зберігати в закритій заводській упаковці в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів і медикаментів.
 
Перша допомога :
 
При потраплянні препарату на шкіру або в очі промити їх чистою водою. При попаданні в шлунок - очистити шлунок, вжити активоване вугілля, звернутися до лікаря.
 
Термін придатності : 4 роки.
 
Виробник : Білорусь
 
Об'єм ампули : 2 мл
 
Витрата : 1 л робочого розчину на 10 кв.м оброблюваної поверхні. На 1 л розчину треба 1 ампулу (2 мл) концентрату КлопСтоп.
 
Ціна: 19 грн
 
Замовити засоби або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
 
Разом із замовленими засобами ми поставляємо докладну інструкцію їх застосування.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні післяплатою Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.

 

Інші засоби від клопів см. за посиланням Інші засоби

Бланк замовлення