Засіб знищення клопів "Чистий Дім" (аерозоль)

Склад: циперметрин-0,18%, тетраметрін-0Ю18%, ППБ, розчинник, стабілізатор, пропеллент-пропан-бутан
Опис :
Ефективний і економічний засіб для знищення всіх видів літаючих і повзаючих комах. Миттєвої дії. Не має запаху.
Спосіб застосування :
Обробку приміщень проводять за відсутності людей, домашніх тварин, птахів, риб при відкритих вікнах (кватирках). Продукти харчування й посуд перед обробкою слід видалити або ретельно вкрити. Всі роботи із засобом проводити з використанням засобів індивідуального захисту (халат, берет або косинка, гумові рукавички, окуляри, маска).
Перед застосуванням струснути балон. Тримаючи балон вертикально, з відстані 20 см направити струмінь на можливі місця проживання, скупчення і пересування клопів: ліжка, дивани, тумбочки, особливо технологічні стики деталей меблів і елементів декору, шви і складки оббивки, щілини уздовж плінтусів, бордюрів, паркету, місця відходження шпалер, навколо дверних і віконних прорізів, в місцях кріплення наличників і підвіконь, периметр вентиляційних решіток, зворотний бік килимів, картин. Кожен квадратний метр обробляється протягом трьох-п'яти секунд. У комплект зі спреєм входить спеціальна трубочка, за допомогою якої можна впорснути засіб в будь-яку важкодоступну і глибоку щілину, де зазвичай клопи і створюють свої гнізда. Постільні приналежності не обробляти! Клопи і їхні яйця гинуть при температурі більше 52 градусів, тому постільні приналежності треба прати і  температура прання повина бути не нижче 70 градусів.
Через 5 - 8 годин після обробки приміщення слід провітрити не менше 1 години наскрізним потоком повітря. 
 
При хімічній обробці яйця клопів не гинуть і максимум через 4 дні після обробки з яєць вилупляться нові клопи. Тому через 5 - 7 днів обробку треба повторити.
 
Якщо є загроза переповзання клопів з сусідніх приміщень, треба створити захисний бар'єр олівцем "Машенька". Опис "Машенька" см. за  посиланням п. 5. Цим олівцем наносять лінії по периметру вікон, дверей, вентиляційних отворів в оброблюваному приміщенні, а також на всіх трубах, що входять в приміщення. Сліди олівця зберігають силу не більше 7 днів, тому обробку олівцем треба робити щотижня. Ціна олівця "Машенька" 10 грн.
 
Запобіжні заходи :
Оберігати від дії прямих сонячних променів. Не розпиляти поблизу вогню і розпечених предметів. У разі потрапляння в очі і на шкіру промити водою. Зберігати в місцях недоступних для дітей, окремо від харчових продуктів.
 
Термін придатності : 3 роки.
Виробник : Китай
Об'єм : 600 мл
Витрата : один балон 600 мл на 80 кв.м оброблюваної поверхні
Ціна : 130 грн
 
Замовити засоби або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
 
Разом із замовленими засобами ми поставляємо докладну інструкцію їх застосування.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні післяплатою Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.

 

Інші засоби від клопів см. за посиланням Інші засоби

Бланк замовлення