Засіб від кротів Karbidex BROS (Польща)

Діюча речовина : Ундекан-2-он 1,05% (1,05г/100г). Містить карбід кальцію (карбід).
Спосіб застосування : 
Визначити активні кротовини. Розкрити частину тунелю і помістити близько 10-15 г продукту (половину столової ложки) в кожному коридорі, потім змочити водою продукт, щоб прискорити реакцію. Закрити отвір грунтом, не пошкоджуючи тунель. Повторювати процедуру щодня до тих пір, поки діяльність кротів не припиниться.
Заходи безпеки :
При контакті з водою виділяє займисті гази, які можуть самозайматися. Може викликати подразнення шкіри, очей. Берегти від дітей. Після використання ретельно помити руки водою з милом. Працювати у захисних рукавицях і захисних окулярах. Тримати якнайдалі від можливих контактів з водою, зберигати у сухому місці, у закритому контейнері.
Виробник : BROS, Польша
Термін зберигання : 4 роки
Кількість продукту в контейнері : 500 г
Ціна : 100 грн
 
Замовити засіб або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
Разом із замовленими засобами ми поставляємо докладну інструкцію їх застосування.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні післяплатою Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.

 

Бланк замовлення