Захист взуття від води, бруду, солі

Пропонуємо перевірені часом засоби захисту взуття від води, бруду, солі. 
Описи засобів догляду за одягом знаходяться на іншій сторінці за посиланням: Засоби догляду за одягом
Замовити засоби або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можна розміщати свої питання та побажання.
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
По Києву замовлення більше 300 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 300 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні  Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.
 
1."Salton" 
Обновляє і відновлює колір взуття, одягу і аксесуарів на весь день.
Придатний для матеріалів: шкіра, нубук, замша, велюр. Має водовідштовхувані властивості. Підходить для виробів з мембранних матеріалів.
Аерозоль, об'єм 300 мл, безбарвний.
Виробник: Чеська Республіка
Ціна: 80 грн
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2."Silver"
Забезпечує швидке і ефективне видалення плям від солі і реагентів з поверхні взуттєвих виробів.
Спосіб застосування: Очистити поверхню взуття від вуличних забруднень. Розпорошити засіб на плями. Залишити на 2-3 хвилини. Протерти вологою серветкою.
Придатний для матеріалів: шкіра, нубук, замша, велюр, текстиль.
Аерозоль, об'єм 250 мл, безбарвний.
Виробник: Туреччина
Ціна: 70 грн
 
 
 
 
 
 
3."Salamander Combi Proper"
Піна очищувач для шкіри і текстилю. Якісно очищає замшеве, шкіряне або нубукове взуття без використання води. Засіб підходить для всіх матеріалів, включаючи текстиль, синтетичні і комбіновані матеріали. Засіб швидко видаляє забруднення, застарілі плями і розводи, при цьому зберігає колір виробів.
Спосіб застосування:
Добре струсити балон. За допомогою губки або серветки нанести піну на попередньо очищену від сильних забруднень поверхню. Дати висохнути (не менше 30 хв.) Після обробки виробів із замші підійміть ворс спеціальною щіткою, вироби з гладкої шкіри відполіруйте.
Аерозоль, об'єм 200 мл, безбарвний.
Виробник: Португалія
Ціна: 70 грн
 
 
4."Salamander Universal SMS"
Брудозахисний і водовідштовхувальний аерозоль для збереження взуття, виготовленого із замші, нубуку, текстилю, велюру і гладкої шкіри.
Засіб попереджає промокання взуття і розм'якшення виробів через негативний вплив навколишнього середовища. При цьому продукт зберігає властивість матеріалу пропускати повітря. Засіб забезпечує захист поверхні взуття від створення водних і сольових розводів.
Спосіб застосування:
Добре струсити балон. Рівномірно нанести засіб на чисту суху поверхню і дати висохнути. Для кращого результату використовуйте регулярно ..
Аерозоль, об'єм 300 мл, безбарвний.
Виробник: Нідерланди
Ціна: 100 грн
 

 

 

Інші засоби захисту можна замовити по електронній пошті, заповнивши нижченаведений Бланк замовлення. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви отримаєте відповідь на ваше  замовлення.

 

Крім засобів захисту  пропонуються інші взуттєві аксесуари за такими адресами: 

Креми і фарби для взуття                                     Дезодоранти для взуття 

Розтягувачі взуття                                                          Щітки, губки, сушарки для взуття.

Бланк замовлення