Ультразвуковий відлякувач щурів і мишей "Чистий Дім"                                                                                                            Рус. яз.

Технічні характеристики: «Чистий дім» має робочу напругу 220В, 50-60Гц. Споживана потужність 8 Ватт. Вага приладу - 128 гр.
Опис: Відлякує гризунів завдяки використанню частот впливу, які не може сприйняти людський слух, що робить його абсолютно безпечним для здоров'я людей і домашніх тварин.
Прилад є економічним, споживає 1 кВт / год за 5 діб безперервної роботи.
Надійний захист 24 години на добу.
Ефективна площа до 150 кв. м
Застосування:
Включити ультразвуковий відлякувач в електричну розетку 220 В на стіні, на висоті від 20 до 80 см від підлоги. Натиснути вимикач на корпусі, індикатор повинен загорітися. Навколо розміщення приладу повинен бути вільний простір як мінімум на 2-3 метра. Місце має бути вільним від  килимів та інших звукопоглащающих матеріалів. Протягом перших 1-2 діб використання приладу може здатися, що кількість гризунів збільшилася. Це нормально. Гризуни після ультразвукового впливу відчувають занепокоєння і починають залишати приміщення. Якщо приміщення або будівля велика, для посилення ефекту можна використовувати декілька приладів. Встановіть їх в різних кутах приміщення або кімнатах будівлі.
Заходи безпеки : Не мити прилад водою і розчинниками! Використовуйте тільки злегка вологу тканину. Обов'язково відключіть від мережі. Не кидайте прилад і не прикладайте великих зусиль до корпусу. Зберігати при температурі від 0 до 40С.
Термін придатності : не обмежений.
Гарантія : 2 роки від дати покупки при збереженні пломби заводу-виготовлювача на приладі і упаковки приладу (блістера).
Виробник : Китай
Ціна : 320 грн
 
Замовити прилад або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Надіслати" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можете розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
Інші засоби від мишей і щурів  за посиланням Інші засоби

 

Бланк замовлення