Світлодіодні гірлянди

 
На даній сторінці наводяться описи  Світлодіодних Гірлянд (LED лампочки): Нитка, Водоспад, Штора, Сітка, Бахрома.
Для замовлення гірлянд зателефонуйте по телефону: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00, або оформіть замовлення, натиснувши на це посилання Замовити
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами.
По Києву замовлення доставляється кур'єром безкоштовно. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні післяплатою Новою Поштою або Укрпоштою.
 
 

1. Нитка (string lite)

Опис : LED лампочки розташовані на одному дроті, на однаковій відстані одна від одної. Вісім режимів світіння. Режим установлюється на пульті керування.  Можна використовувати в приміщенні і на вулиці.
Кількість лампочок - 200, довжина проводу  13 м. Провід - прозорий силікон. На різнокольорових гірляндах встановлені лампочки різного світіння - білі, сині, червоні, зелені, жовті. На одноколірних гірляндах все лампочки світяться одним кольором.
В наявності:
Гірлянди різнокольорові: 200 лампочок - Ціна 75 грн
Гірлянди одноколірні: 200 лампочок: сині, білі, тепло білі, жовті - Ціна 75 грн
Виробник: Китай
2. Водоспад

У гірлянді 320 лампочок різних кольорів. Горизонтальні лінії одного кольору переміщаються зверху вниз. Швидкість переміщення задається на пульті керування. Можна використовувати в приміщенні і на вулиці.

Розмір гірлянди 3 м Х 1,8 м. Провід - прозорий силікон. У гірлянді є розетка для підключення додаткових гірлянд.
Ціна 480 грн.
Виробник: Китай
3. Штора

Гірлянда має  одну нитку по горизонталі, з якої звисає кілька ниток однакового розміру з різнокольоровими лампочками. Всього в гірлянді 240 різнокольорових LED лампочок. Розмір гірлянди 2 м Х 2 м. Провід - прозорий силікон. У гірлянді є розетка для підключення додаткових гірлянд.

Вісім режимів світіння. Режим встановлюється на пульті керування. Можна використовувати в приміщенні і на вулиці.

Ціна 280 грн.

Виробник: Китай

4. Сітка

У гірлянді 160 різнокольорових LED лампочок. Розмір гірлянди 2 м Х 1,5 м. Провід - чорний силікон. У гірлянді є розетка для підключення додаткових гірлянд.

Вісім режимів світіння. Режим встановлюється на пульті керування. Можна використовувати в приміщенні і на вулиці.

Ціна 270 грн.

Виробник: Китай

 

5. Бахрома

Вісім режимів світіння. Режим встановлюється на пульті керування.. Можна використовувати в приміщенні і на вулиці.
Кількість LED лампочок - 100, колір всіх лампочок синій, розміри гірлянди 3 м Х 0,5 м. Провід - прозорий силікон. У гірлянді є розетка для підключення додаткових гірлянд.
Ціна 153 грн.
Виробник: Китай