Смерть щурам №1 - засіб від щурів і мишей          Рус. яз.

Опис :                                                                                                           
Приманка для щурів виробляється на основі родентицида II-го покоління - бродіфакум виробництва компанії «Activa S.r.l», Італія (антикоагулянт - препарат, що діє на механізм згортання крові, і не відноситься до числа гострих отрут). Дія приманки проявляється на 3 - 4-й день і виражається в тому, що гризуни відчувають задуху, починається внутрішня кровотеча, від якої на 4 - 8-й день настає загибель.
«Смерть щурам №1» не викликає гострого харчового отруєння, тому гризуни не можуть визначити причину нездужання і попередити популяцію про небезпеку.
Через задуху гризуни виходять з укриттів і гинуть не в норах, під підлогами, а за межами приміщення, на відкритому місці.
Оригінальна препаративна форма не має аналогів в Україні, в східній Європі і є основною в Італії, Франції, Німеччини та США. Головною перевагою приманки «Смерть щурам №1» є її привабливість для гризунів.
«Смерть щурам №1» включає в себе виключно натуральні інгредієнти - борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни віддають перевагу приманці, а не звичної їжі. До складу введені протимікробний і антигрибковий препарати, завдяки яким вона не втрачає своєї ефективності і привабливості тривалий час (гарантований термін придатності - 24 місяці). Приманка не розрахована на нецільових тварин.
Тістоподібна маса упаковується в пакетики з фільтр-паперу вагою 12,5 грам. Фільтр-папір добре пропускає запахи, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє приманці працювати у вологих умовах (водостоки, каналізації і т. д.).
 
Спосіб застосування :
Приманку розміщують в спеціальні ємності з картону, поліетілена або жерсті, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Розкладати приманки в ємності слід пінцетом або використовуючи гумові рукавички, щоб виключити присутність людського запаху. У ємності кладуть по 1 приманки для миші і 2-3 приманки для щурів. Ємності з приманками слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, вздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів в залежності від чисельності гризунів. Місця розкладки слід оглядати через 1-2 дня. До приманки, що повністю або частково з'їдена, слід додавати нову. Зіпсовані і забруднені приманки необхідно міняти на свіжі. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами всі приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для цієї мети). Трупи гризунів потрібно зібрати і спалити.
При застосуванні не розривати пакетики і не торкатися до приманки голими руками, щоб не відлякувати гризунів людським запахом.
Приманка легко прибирається після застосування і не вимагає спеціальної утилізації, досить закопати або спалити її.
Залишки розкладаються на прості складові протягом 30 днів.
«Смерть щурам №1» є екологічно безпечним продуктом, застосування її не робить шкоди на птахів, бджіл.
Підприємство «Італ Тайгер» (Італія) випускає приманку «Смерть щурам №1» в асортименті:
в двошарової полімерній упаковці вагою 200г (16 пакетиків по 12,5 г) і 100 г (8 пакетиків).
Виробник : Італія
Термін придатності : 2 роки
Ціна упаковки 100г - 12 грн
Ціна упаковки 200г - 19 грн
 
Замовити засіб або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Надіслати" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можна розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
Інші засоби від мишей і щурів за посиланням Інші засоби

 

Бланк замовлення