Шторм - засіб від щурів і мишей                                             Рус. яз.

Опис:
Шторм - це високопотужний родентицид, ефективний проти широкого спектра гризунів, включаючи щурів, мишей, полівок і ін. Препарат знищує навіть ті штами гризунів, які стійкі по відношенню до інших засобів подібної дії. Препарат можна застосовувати як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Препарат готовий до застосування і не потребує будь-якого розведення іншими засобами.
Препарат має зручну форму-воскові брикети.
Діюча речовина - флокумафен (0,005%).
Препарат тривалого дії - не менше 5 років. Воскові брикети не пліснявіють,  не розмокають,  не акумулюють сторонні запахи. Гризуни добре поїдають Шторм, у них не виникає «підозри до препарату», тому що після отруєння вони гинуть через 7-10 днів, не передаючи сигнал тривоги. Після поїдання приманки Шторм гризуни не розкладаються, а муміфікуються, що дозволяє уникнути неприємних запахів в приміщенні.
Спосіб застосування :
Приманку розміщують в спеціальні ємності з картону, поліетілена або жерсті, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Розкладати приманки в ємності слід пінцетом або використовуючи гумові рукавички, щоб виключити присутність людського запаху. У ємності кладуть по 3-4 приманки (брикету) для миші і 5-6 приманки брикету) для щурів. Ємності з приманками слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, вздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів в залежності від чисельності гризунів. Місця розкладки слід оглядати через 1-2 дня. До приманки, що повністю або частково з'їдена, слід додавати нову. Зіпсовані і забруднені приманки необхідно міняти на свіжі. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами всі приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для цієї мети). Трупи гризунів потрібно зібрати і спалити.
Виробник : BASF, Швейцарія
Термін придатності : 5 років
Витрата :  1кг на  1000 кв. м. від мишей і 700 кв. м від щурів
Ціна  1кг - 324 грн
Приймаються замовлення на будь-яку вагу.
 
Замовити засіб або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланку натисніть кнопку "Надіслати" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
Інші засоби від мишей і щурів за посиланням Інші засоби

 

Бланк замовлення