Щітки, губки, сушарки для взуття

 
Пропонуємо перевірені часом аксесуари для взуття: щітки, губки, сушарки. 
Замовити аксесуари або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можна розміщати свої питання та побажання.
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
По Києву замовлення більше 300 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 300 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні  Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.
1. Щітка для взуття
Призначена для полірування взуття із гладкої шкіри. Натуральний ворс (кабанячий). Висота ворсу - 20 мм. Рукоятка - дерево, розміри 170 х 38 х 15 мм.
Виробник: Україна
Ціна: 36 грн .
 
 
 
 
 
 
 
 
2. Щітка для чищення замші та нубуку
Матеріал робочої поверхні: штучний ворс і латунь. Матеріал рукоятки - пластик.
Виробник: Китай
Ціна: 26 грн
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. Губка для взуття
Губка зволожує, надає блиск і свіжий вигляд всім видам шкіряних виробів, в тому числі сумкам та аксесуарам. Після кожного використання взуття рекомендується очищати губкою для збереження первинного зовнішнього вигляду і для продовження терміну його життя.
Колір: чорний, коричневий, безбарвний
Виробник: Україна
Ціна: 14 грн
 
 
 
 
 
 
4. Сушарка для взуття
Сушарка забезпечує рівномірне просушування взуття в дбайливому температурному режимі. Час розігріву 20 хв. Час сушіння до 6 годин. LED-індикація роботи на кожній сушарці.
Потужність: 8 Вт
Напруга в мережі: 220 В
Матеріал корпусу: пластик
Довжина кабелю: 1 м
Виробник: Україна
Ціна: 67 грн
 
 
Інші аксесуари можна замовити по електронній пошті, заповнивши нижченаведений Бланк замовлення. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви отримаєте відповідь на ваше  замовлення.
 
Крім щіток, губок, сушарок  пропонуються інші взуттєві аксесуари за такими адресами: 
Розтягувачі взуття                                                        Дезодоранти для взуття
 
 
 
 

Бланк замовлення