Розтягувачі  взуття

 
Пропонуємо перевірені часом розтягувачі  взуття.
Замовити розтягувачі або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можна розміщати свої питання та побажання.
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
По Києву замовлення більше 300 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 300 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні  Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.
 
1. Sitil, Silver
Склад: вода, консерванти, парфюм, масло що пом'якшує, бутан / пропан.
Опис: Універсальні піна-розтягувачі для взуття Sitil, Silver вирішують проблему тісного і незручного взуття. Піна-розтягувачі підходить для всіх типів шкіри, замші і нубуку.
Спосіб застосування: Струсити балон протягом 1-2 хв і нанести піну на тісні місця як зсередини, так і зовні. Не даючи висохнути піні, необхідно відразу одягнути взуття і походити в ній до повного висихання піни.
Об'єм: 150 мл
Виробник: Туреччина
Ціна: 57 грн

 

2. Salton

Опис: Ефективно розм'якшує і розтягує незручне взуття. Коригує форму взуття. Повітряна піна, рівномірно розподіляючи по внутрішній поверхні взуття, не дозволяє взуття сильно намокати і забезпечує відчуття комфорту. Висока якість продукту на рівні світових стандартів підтверджено сертифікатом ISO 9001: 2008.
Спосіб застосування:
Струснути балон. Розпорошити піну на місця надмірного тиску з внутрішньої сторони безпосередньо перед носінням взуття.
Об'єм: 100 мл
Виробник: Чехія
Ціна: 67 грн
 
 
Інші розтягувачі можна замовити по електронній поштізаповнивши нижченаведений Бланк замовлення. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви отримаєте відповідь на ваше  замовлення.

 

Крім розтягувачів   пропонуються інші взуттєві аксесуари за такими адресами: 

Захист взуття від води, бруду, солі                                   Креми і фарби для взуття  

 Дезодоранти для взуття                                                  Щітки, губки, сушарки для взуття

 

 

Бланк замовлення