Машинки і Ролики для чищення одягу. Олівець для чищення праски                                                             Рус. яз.

На даній сторінці наводяться описи Засобів для чищення одягу.
Замовити товар або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Надіслати" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
1. Машинка для видалення катишків Lint Remover YX-5880 з живленням від мережі 220 В
 
Характеристики Lint Remover YX-5880:
Lint Remover YX-5880
Живлення - мережа 220 В
 
Споживана потужність - 4.0 Вт
 
Матеріал резервуара - прозорий пластик
 
Довжина проводу - 1,35 м
 
Діаметр сітки - 50 мм
 
Є щіточка для чистки машинки
Матеріал корпусу - пластик
 
Виробник - Китай
Гарантійний термін - 1 рік
 
Машинки для видалення катишків призначені для швидкого видалення катишків з одягу (трикотаж, вовняні вироби), м'яких меблів. Для видалення катишків треба покласти одяг на рівну поверхню і обов'язково розгладити, щоб не залишалося складок. Обробляти одяг треба круговими рухами без натиску, щоб не пошкодити тканину або захисну сітку машинки. Коли контейнер для збору катишків наповниться на 80%, внутрішній ніж і контейнер необхідно очистити. Перед очищенням вимкнути прилад. Рекомендується чистити ножі і контейнер після кожного використання машинки. 
Не можна видаляти катишки з одягу, одягненого на людину, так як через складки на одязі можна порізати тканину. Не можна використовувати машинку для обробки махрових і ворсистих тканин, вишивок і т.п.
 
Ціна: 178 грн

 

2. Спіральний ролик для чищення одягу

 

Спіральний ролик довжиною 5 метрів (36 аркушів) ефективно видаляє пил, дрібне сміття, шерсть тварин на одязі, текстильних виробах і салоні автомобіля.

Ціна: 30 грн

 

 

 

 

 

3. Олівець для чистки прасок SNOWTER

Не містить абразивів. Кращий засіб для видалення нальоту синтетичних волокон, апретури і крохмалю. Використання олівця гарантує ідеально чисту поверхні праски, покращує ковзання по тканині. Незамінний для очищення прасок з тефлоновим покриттям.
Спосіб застосування :
1. Нагріти праску до т-ри 130-140 С.
2. Нанести рівномірними рухами  олівець на поверхню праски.
3. Видалити забруднення клаптем х / б або лляної тканини.
Ціна: 10 грн.

 

Бланк замовлення