"Лускунчик" зерно - засіб від щурів і мишей                 Рус. яз.

Опис :
Лускунчик гарантовано знищує всіх гризунів без шансів на їх виживання. Отрута Лускунчик зроблена в зручній формі зернової приманки і вже повністю готова до використання. Зерно протравлено високоякісним ядохимикатом і унікальною  композицією, до складу якої входять феромони гризунів і ароматизатори арахісу і карамелі. Препарат має дуже привабливий для шкідників запах і смак. Смерть шкідника настає вже через 3-5 діб після вживання протравленої приманки. Трупи гризунів не розкладаються, а муміфікуються, що дозволяє уникнути неприємних запахів в приміщенні.
Діюча речовина - бродіфакум
Спосіб застосування :
Приманку розміщують в спеціальні ємності з картону, поліетілена або жерсті, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Розкладати приманки в ємності слід пінцетом або використовуючи гумові рукавички, щоб виключити присутність людського запаху. Ємності з приманками слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, вздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів в залежності від чисельності гризунів. Місця розкладки слід оглядати через 1-2 дня. До приманки, що повністю або частково з'їдена, слід додавати нову. Зіпсовані і забруднені приманки необхідно міняти на свіжі. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами всі приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для цієї мети). Трупи гризунів потрібно зібрати і спалити.
Запобіжні заходи :
Препарат дуже токсичний для всіх тварин, птахів і людей. Необхідно дотримуватися всіх запобіжних заходів. Препарат зберігати в недоступному для дітей та тварин місці.
Виробник : Україна
Термін придатності : 3 роки
Ціна упаковки 315 г -14 грн, 500 г - 20 грн
 
Замовити засіб або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланку натисніть кнопку "Надіслати" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздрібОптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
Інші засоби від мишей і щурів за посиланням Інші засоби

 

 

Бланк замовлення