"Лускунчик "пакетики - засіб від щурів і мишей         Рус. яз.

Опис :
"Лускунчик" - готова до застосування отруєна приманка для знищення сірих і чорних пацюків і будинкових мишей в житлових, промислових і нежитлових приміщеннях і навколо них.
Діюча речовина - 0,005% бродіфакум.
"Лускунчик" є тістоподібна маса темносинего або червоного кольору, упакована в фільтр-пакетики масою 10 г. Фільтр-пакетики упаковані в герметичні полімерні пакети масою від 200 г до 500 г (для населення), масою 1 кг, 2 кг, а також в полімерні відра з герметично закритою кришкою від 3 кг до 10 кг (для дезслужб).
Відноситься до IV класу малонебезпечних сполук за параметрами гострої токсичності.
Засіб "Лускунчик" викликає 100% загибель щурів і 90% загибель мишей протягом 4-8 діб. Остаточний ефект настає через 6-10 днів. Трупи гризунів не розкладаються, а муміфікуються, що дозволяє уникнути неприємних запахів в приміщенні.
Спосіб застосування :
Приманку розміщують в спеціальні ємності з картону, поліетілена або жерсті, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Розкладати приманки в ємності слід пінцетом або використовуючи гумові рукавички, щоб виключити присутність людського запаху. У ємності кладуть по 1 приманки для миші і 2-3 приманки для щурів. Ємності з приманками слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, вздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів в залежності від чисельності гризунів. Місця розкладки слід оглядати через 1-2 дня. До приманки, що повністю або частково з'їдена, слід додавати нову. Зіпсовані і забруднені приманки необхідно міняти на свіжі. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами все приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для цієї мети). Трупи гризунів потрібно зібрати і спалити.
Запобіжні заходи :
Препарат дуже токсичний для всіх тварин, птахів і людей. Необхідно дотримуватися всіх запобіжних заходів. Препарат зберігати в недоступному для дітей та тварин місці.
Виробник : Україна
Термін придатності : 2 роки  
Ціна упаковки 200г -18 грн
 
Замовити засіб або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланку натисніть кнопку "Надіслати" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
Інші засоби від мишей і щурів за посиланням Інші засоби
 

 

Бланк замовлення