Липка стрічка від мух "BROS"                 Русский язык

Перевагами застосування липкої стрічки є:
-безпека для навколишнього середовища - в її склад входять целюлоза, клей і феромони мух для залучення комах;
-відсутність побічних запахів і ефектів;
-тривалий термін використання;
-низька ціна;
-висока ефективність;
-можливість застосування в місцях, де хімічна обробка неможлива.
Липка стрічка може бути використана не тільки в житловому приміщенні, а й на відкритому повітрі. Її можна повісити в городі, на дачі, в літній кухні, на балконі і т. д. 
Липка стрічка "Bros" позбавляє від мух на термін до двох місяців. Для зручності підвішування на упаковці стрічки є петля, взявшись за яку, можна розгорнути мухоловку.
Виробник : Польша
Ціна : 7 грн
Замовити стрічку або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можете розміщувати свої питання та побажання.
Разом із замовленими засобами ми поставляємо докладну інструкцію їх застосування.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
Інші засоби від мух см. за посиланням Інші засоби

 

Бланк замовленя