Гелі від тарганів в шприцах

На даній сторінці наводяться описи пропонованих Гелей від тарганів в шприцах. Зліва на цій сторінці розташовані посилання на інші товари інтернет-магазину.
Замовити гель або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланке можете розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
1. КОМБАТ
 
Склад :
Гідраметілнон - безпечний для тварин і людини, але вбивчий для тарганів. До даного інсектициду таргани не можуть виробити резистентність (несприйнятливість). Гель містить також гусячу печінку для залучення тарганів до отрути.
Опис :
"Комбат" гель шприц гарантовано знищує всі види тарганів. В середньому від моменту контакту з речовиною до загибелі таргана проходить від 30 до 60 хвилин, тому тарган встигає заразити своїх родичів, запускається ланцюгова реакція. Середній термін зникнення колонії - від двох до чотирьох тижнів. Гель-шприц зручний і економічний при нанесенні гелю на поверхню. Діє протягом 9 місяців з початку обробки. 
Інструкція із застосування :
Гель видавлюють невеликими краплями або смужками довжиною близько 2 см, з інтервалом 1 метр. З одного шприца виходить більше 30 смужок. Препарат наносять в важкодоступні місця скупчення і пересування комах (тріщини, щілини, вентиляційні шахти, поглиблення під раковинами, трубами та ін.).
Вага гелю в шприці: 30 г
Вміст шприца достатній для обробки 50 кв. м поверхні.
Виробник: США
Ціна: 29 грн