Дезодоранти для взуття

Пропонуємо перевірені часом дезодоранти для взуття. 
Замовити дезодорант або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можна розміщати свої питання та побажання.
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
По Києву замовлення більше 300 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 300 грн - Новою Поштою. У суботу та неділю кур'єрська доставка не працює. Відправка замовлень по Україні  Новою Поштою або Укрпоштою працює без вихідних.
 
1.Sitil 
Допомагає не тільки усунути, але і запобігти появі неприємного запаху. Має потужні антибактеріальні і протигрибкові властивості.
Спосіб застосування:
Струсити балон. Нанесіть невелику кількість засобу на внутрішню поверхню взуття, тримаючи балон вертикально розпилювачем вгору.
Аерозоль, об'єм 150 мл, безбарвний.
Виробник: Туреччина
Ціна: 60 ​​грн
 
 
 
 
 
 
 
 
2. Salton
Усуває і запобігає появі неприємного запаху. Завдяки ефективному антибактеріальному компоненту, що перешкоджає розмноженню мікроорганізмів - джерела неприємного запаху - дезодорант усуває і запобігає появі неприємного запаху у взутті, забезпечуючи відчуття свіжості протягом всього дня.
Аерозоль, об'єм 150 мл, безбарвний.
Виробник: Чеська Республіка
Ціна: 70 грн
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. Silver 
Усуває будь-які неприємні запахи. Дезодорант має високу протимікробну і дезинфікуючу властивість, надовго усуває неприємні запахи, не викликає алергії, має ненав'язливий приємний аромат. Придатний для всіх видів взуття.
Аерозоль, об'єм 100 мл, безбарвний.
Виробник: Туреччина
Ціна: 60 ​​грн
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Інші дезодоранти можна замовити по електронній пошті, заповнивши нижченаведений Бланк замовлення. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви отримаєте відповідь на ваше  замовлення.
 
Крім дезодорантів  пропонуються інші взуттєві аксесуари за такими адресами: 
Розтягувачі взуття                                                                            Щітки, губки, сушарки для взуття

 

Бланк замовлення