Bros (бромадіолон) - засіб від щурів і мишей                  Рус. яз.

 
Опис :
Bros являє собою готову гранульовану приманку для знищення мишей, щурів та інших гризунів в житлових приміщеннях, складах, підвалах. Спеціально підібрані смакові добавки залучають гризунів. Остаточна загибель гризунів настає через 10-15 днів після початку застосування препарату. Не викликає підозри у гризунів, вони не пов'язують загибель родичів зі споживанням отрути. Має бальзамуючи властивості і містить гіркий компонент, який захищає людей і тварин від випадкового вживання. Після поїдання приманки гризуни не розкладаються, а муміфікуються, що дозволяє уникнути неприємних запахів в приміщенні.
Діюча речовина: бромадіолон 0,005%
Спосіб застосування :
Приманку розміщують в спеціальні ємності з картону, поліетілена або жерсті, які перешкоджають їх розтягування гризунами. У гризунів добре розвинений нюх, вони дуже обережні і посуд, який застосовується для отрути не повинен мати сторонніх запахів. Розкладати приманки в ємності слід пінцетом або використовуючи гумові рукавички, щоб виключити присутність людського запаху. У ємності приманку кладуть по 20-25 г на 20 кв.м для мишей і 50-100 г на 20 кв. м для щурів. Ємності з приманками слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, вздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Місця розкладки слід оглядати через 1-2 дня. До приманки, що повністю або частково з'їдена, слід додавати нову. Зіпсовані і забруднені приманки необхідно міняти на свіжі. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами все приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для цієї мети). Трупи гризунів потрібно зібрати і спалити.
Виробник : Польща
Термін придатності : 3 роки
Ціна 90г : 40 грн - на 20 кв.м для мишей, на 10 кв.м для щурів
Ціна 250г : 63 грн - на на 50 кв.м для мишей, на 25 кв.м для щурів
 
Замовити засіб або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланку натисніть кнопку "Надіслати" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можно розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
Інші засоби від мишей і щурів за посиланням Інші засоби

 

Бланк замовлення