Багіра - засіб від щурів і мишей                                                     Рус. яз.

Опис  :
Родентицидна приманка "Багіра" в формі парафінових брикетів є ефективним хімічним засобом боротьби з гризунами (щури, миші, полівки). Отруйна приманка «Багіра» ефективна впродовж тривалого часу (зберігає згубну дію і залишається привабливою).
Діюча речовина: бромадіолон 0,005%. Приводить до порушення механізму згортання крові.
Загибель гризунів настає через 3-5 діб після вживання приманки.
 
Спосіб застосування :
Приманку розміщують в спеціальні ємності з картону, полізтілена або жерсті, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Розкладати приманки в ємності слід пінцетом або використовуючи гумові рукавички, щоб виключити присутність людського запаху. У ємності кладуть по 1 приманки для миші і 2-3 приманки для щурів. Ємності з приманками слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, вздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів в залежності від чисельності гризунів. Місця розкладки слід оглядати через 1-2 дня. До приманки, що повністю або частково з'їдена, слід додавати нову. Зіпсовані і забруднені приманки необхідно міняти на свіжі. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами все приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для цієї мети). Трупи гризунів потрібно зібрати і спалити.
На присадибних ділянках і сільськогосподарських угіддях приманку закладають в нору, вхід засипають землею.
При розкладці препарату "Багіра" в польових умовах брикети обережно видавлюють з упаковки на землю.
Препарат слід захищати від прямих сонячних променів - після укладання брикети закривають природним матеріалом (травою, листям і т.п.).
Припиняють розкладання приманки, якщо вона всюди залишається не пошкодженою гризунами. Повторно використовують приманку після появи нової популяції щурів або мишей.
Виробник : Україна
Термін придатності : 2 роки
Ціна упаковки 200г -28 грн
Ціна упаковки 100г -15 грн
 
Замовити засіб або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Надіслати" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можна розміщувати свої питання та побажання.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти. 
 
Інші засоби від мишей і щурів за посиланням Інші засоби
 

Бланк замовлення