"AGITA 10 WG" - засіб для знищення мух      Русский язык

Склад : діюча речовина - тіаметоксам - 10%, Z-9 - трикозен (статевий феромон мух) -0,05%, лактоза, цукор
Опис :
Дія агіт починається через 3-5 хвилин після контакту з комахами.
Способи застосування :
Розчин препарату повинен бути використаний протягом одного дня після його приготування. На час проведення обробки слід вивести з приміщення тварин.
Нанесення мазків на поверхню :
Для приготування робочого розчину в окремій ємності розчиняють 30 г гранул Agita 10 WG в 30 мл води і ретельно розмішують для отримання однорідної суспензії.
Приготованого робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею підлоги 25 - 40 кв.м.
Розчин наносять пензелем на поверхню стін або шматки картону (поліетилену) смужками розміром 10 х 30 см. Слід наносити не менше 8 смужок для приміщень з площею підлоги 40 кв. м. Термін дії препарату становить 6 - 8 тижнів.
Розпилення на поверхню :
Для приготування робочого розчину в ємкості апарату для обприскування розчиняють 30 г гранул Agita 10 WG в 250 мл води і ретельно розмішують для отримання однорідної суспензії.
Приготованого робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею підлоги 15 - 20 кв.м.
Обприскують близько 30% поверхні стін і стелі.
У свинарниках обприскують стіни на висоті більше 1,5 м від підлоги, на фермах для великої рогатої худоби - 2 м від підлоги.
Приміщення можна використовувати після висихання обприсканих поверхонь. Термін дії препарату після обприскування становить 4 - 6 тижнів.
Протипоказання :
Препарат токсичний для риб і бджіл. Забороняється обробляти поверхні, з якими будуть стикатися продукти харчування або корм, годівниці і поїлки, а також поверхні, з якими можуть контактувати тварини.
Термін придатності: - 5 років
Вага: 30 г
Виробник: KWIZDA GmbH, Австрія
Розфасовано: БелРеаХіт, Білорусь
Ціна: 35 грн
Замовити Агіту або отримати консультацію можна за телефоном: 093 390 3293; 066 723 8928; 068 951 8249 з 9.00 до 19.00 або по електронній пошті, заповнивши Бланк замовлення в кінці цієї сторінки. Після заповнення Бланка натисніть кнопку "Відправити" на Бланку. Протягом доби з Вами зв'яжеться оператор і Ви з ним домовитеся про час і спосіб доставки. У цьому ж Бланку можете розміщувати свої питання та побажання.
Разом із замовленими засобами ми поставляємо докладну інструкцію їх застосування.
 
Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Засоби продаються оптом і в роздріб. Оптові ціни - за домовленістю. Оплата готівкою або по безготівковому розрахунку з наданням всіх платіжних документів.
 
По Києву замовлення більше 500 грн доставляється кур'єром безкоштовно, менше 500 грн - за тарифом Нової Пошти або Укрпошти.
 
Інші засоби від мух см. за посиланням Інші засоби

Бланк замовленя